OTWARCIE KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO

W środę 4 grudnia o godzinie 13.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste otwarcie Kiermaszu Świątecznego. Gościem specjalnym była europoseł pani Anna Zalewska.

Kierownik s. Aleksandra Pietruszewska przywitała wszystkich i uroczyście otworzyła kiermasz. Uczniowie zaśpiewali kolędy i piosenki świąteczne, wprowadzając obecnych w radosny nastrój. Można było kupić ozdoby bożonarodzeniowe oraz kartki i wyjątkowe prezenty przygotowane przez rodziców i uczniów naszej szkoły. Nie zabrakło również przepysznych ciast, ciasteczek i wielu innych pyszności.

Serdecznie dziękujemy pani europoseł Annie Zalewskiej za przybycie i okazję do rozmów z dziećmi i nauczycielami. Składamy również ogromne podziękowania za przekazanie prezentów, które pomogą w akcji Świąteczna Paczka.

Składamy też podziękowania dla Kamili Sikorskiej, uczennicy kl. 4 a, za wykonanie portretu, który pani Anna Zalewska otrzymała w prezencie. Wyrazy wdzięczności dla mam za zaangażowanie.

Kiermasz odbędzie się również w piątek i sobotę. Za zebrane pieniądze kupione zostaną prezenty dla wychowanków Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach. W ten sposób nasza szkoła włącza się w akcję Świąteczna Paczka.