POŻEGNANIE S. DOROTY MICHNY

Ten rok szkolny jest wyjątkowy w historii naszej szkoły, gdyż s. Dorota Michna – kierownik szkoły żegna się z naszą szkołą i w ogóle z Belgią. Dlatego chcielibyśmy s. Dorocie bardzo gorąco podziękować na lata kierowania szkołą, jak i nauczania religii. Życzymy dużo zdrowia, dobrych uczniów, więcej spokoju i przyjaznych ludzi, a przede wszystkim Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień. Życzenia od całej szkoły przekazali uczniowie i uczennice klasy ósmej. Klasa gimnazjalna wystąpiła ze skeczem ukazującym różne typy uczniów, z którymi w swej praktyce nauczycielskiej zetknął się każdy nauczyciel. Grupa teatralna rodziców pokazała scenkę o współczesnej młodzieży, która z braku prądu, czyli niemożliwości korzystania z telefonów komórkowych, usiłuje grać w zabawy z czasów swoich rodziców.

W tym dniu było nam szczególnie miło gościć panią Agnieszkę Paciorek, wicekonsul Wydziału Konsularnego Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brukseli.

Cała społeczność uczniowska wraz z rodzicami miała okazję pożegnać s. Dorotę Michnę na uroczystej mszy św., która została odprawiona przez ks. Władysława Walaszczyka w niedzielę 23 czerwca 2019 r. W serdecznych słowach ksiądz proboszcz wspomniał lata współpracy z s. Dorotą Michną. Podziękowania dla s. kierownik złożyli także przedstawiciele Rady Rodziców.