PODSUMOWANIE KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO

Podczas czterech dni kiermaszu (3, 4, 6 i 7 grudnia) udało nam się zebrać 5504,79 euro i 14 złotych.

Nasza szkoła włącza się w tym roku w akcję Świąteczna Paczka, która pomaga spełniać marzenia najbardziej potrzebujących. Akcja koordynowana jest przez Ambasadę RP w Brukseli, od której otrzymaliśmy listę potrzebnych rzeczy z Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach.

Tym samym część zebranych pieniędzy przeznaczyliśmy na zakup prezentów i sprzętu z listy na Świąteczną Paczkę, a część na potrzeby naszej szkoły i uczniów.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy ofiarowali swój wolny czas i przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia - dziękujemy WSPANIAŁYM RODZICOM I UCZNIOM za przygotowanie pysznych smakołyków oraz pięknych kartek, stroików i ozdób bożonarodzeniowych. Dziękujęmy za niezapomnianą atmosferę! 

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, Radzie Rodziców i nauczycielom, którzy przyczynili się do zrobienia paczek w ramach akcji Świąteczna Paczka!

Paczki zostały już dostarczone do Konsulatu i lada dzień trafią do chłopców z Domu Chłopaków w Broniszewicach. Mamy nadzieję, że wymarzone prezenty przyniosą im radość.